دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

هیتر برای ویلا

استفاده از هیتر برای ویلا در صورتی که هیتر گازی باشد نیاز به دودکش دارد.اگر امکان خروج گازهای احتراق نباشد باید از هیتر برقی استفاده شود.
از هیتر بدون دودکش گازی در فضاهای بسته و اتاق خواب و ویلا استفاده نکنید.

هیترهایی که در منازل و فضاهای سرپوشیده مسکونی استفاده می شود باید از نوع محفظه احتراق بسته باشد. که اصطلاحا هیتر فن دار گفته می شود . هیتر فن دار هوای مورد نیاز احتراق را از فضای بیرون دریافت می کند و معمولا از دودکش های دوجداره بهره می برند.


استفاده از هیتر انرژی معمولی با محفظه احتراق باز در فضاهای بسته مانند منازل و ویلاها سبب کاهش کیفیت هوای محیط و از دست رفتن اکسیژن می شود.
هیترهای گازی با محفظه احتراق بسته ، ظرفیت محدود اما قابل توجه دارند که می توان فضای تا 400 متر مکعب معادل 140 متر مربع را بوسیله  شیر دستگاه گرم کرد.


هیترهای گازی که رای فضاهای مسکونی استفاده می شوند معمولا گاز شهری هستند که با تغییر کوچک در سیستم سوخت رسان می توان آن ها را به سوخت مایع LPG تبدیل کرد.


این نوع هیتر گازی دارای فن برای انتشار هوای گرم در محیط است که معمولا فن آکسیال 900 دور است که در استفاده از هیتر برای ویلا با استفاده از هیتر محفظه احتراق می توان از دودکش دوجداره و یا دودکش تک جداره استفاده کرد.

مشاهده ادامه مقاله در لینک روبرو : هیتر برای ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.